Backline mbetet i pandryshuar ndryshe me Ben Youngs dhe Owen Farrell vazhduar në gjysmë-mbrapa, në një përzgjedhje që e sheh Dan Robson dhe George Ford neglizhohet edhe një herë.

Backline mbetet i pandryshuar ndryshe me Ben Youngs dhe Owen Farrell vazhduar në gjysmë-mbrapa, në një përzgjedhje që e sheh Dan Robson dhe George Ford neglizhohet edhe një herë. Rugby LAJMET E FUNDIT mohoi “Kjo është një punë ambasador ‘- Trajneri i Anglisë Eddie Jones ka asnjë interes në rolin Lions RUGBY SHQYRTUES saraçenëve dhe Gloucester marr fitore si Worcester buzë betejë me lojtar i ekipit Bristol Itoje shkarkon Angli Udhëheqja thashethemet dhe hedh peshën prapa Farrell LEADER Danny Cipriani mbështetur për kapiten Angli në Kupën e botës në Japoni nga koha Adrian Durham do të tregojë Shaun Edwards përdor talkSPORT për të ofruar informacion mbi të ardhmen e afërt ne mund të bëjmë lavdia e Kupës së botës ende mirë brenda mundësive për Anglinë, këmbëngul Joe Marler aktivizoj Uri Geller: “mendja ime fuqitë mund të kthehet në Angli në kampionëve Rugby World Cup ‘luftën gat Warren Gatland do të jetë në listën për Anglinë punë, thotë Lawrence Dallaglio në total janë pesë ndryshime në personel në anën dërguar 21-13 në stadiumin Principatës më 23 shkurt, duke përfshirë Joe lartësi Launchbury ndaj XV filluar pas Maro Itoje humbi betejën e tij me një dëmtimi në gju.

Ajo ishte shpresuar Itoje do të shërohen nga dëmtimi i tij mesor ligament për të mbushur boshllëkun e krijuar nga Courtney Lawes ‘tendosje viç, por një pengesë në trajnim do të thotë Launchbury do të dal bashkë vetëm për herë të dytë. Ellis Genge fillon në loosehead prop, duke detyruar Ben Mun për në stol, dhe Brad Shields zhvendos Mark Wilson në blindside krah shtëpie.

1 Tuilagi dhe Te’o do të fillojë së bashku për herë të parë të shtunën në “Italia janë pak e një sasie të panjohur, por kur Conor u lejon atyre të luajnë regbi ata luajnë mirë. Ata kanë luajtur lojëra të frikshëm në Kombet e Gjashtë “, tha Jones. “Ata janë montues, fizikisht të qëndrojnë në garë shumë më të gjatë dhe ata janë mjaft të paparashikueshme në mënyrën se si ata sulmojnë.” “Ne presim Italia për të hedhur topin rreth një grimë kështu që ne do të duhet për të mbrojtur shumë mirë kundër paparashikueshmërinë e tyre dhe kur ne kemi marrë topin, ne duhet të përdorin atë me mençuri. ”
Anthony Yarde dhe Daniel Dubois janë të vendosur për të luftuar në Royal Albert Hall, si boks kthimit në vendin e takimit në 2019.

Pas një pauze prej shtatë-vjeçare sjellë nga licencimin çështjet dhe mosmarrëveshjet rezident, salla historike edhe një herë do të presë disa nga yjet në rritje të Britanisë si Frank Warren promovon një shfaqje në 8 mars 4 Royal Albert Hall do të luajë të presë për boks edhe një herë preferencat e Lennox Lewis, Frank Bruno, Joe Calzaghe, Prince Naseem Hamed dhe Ricky Hatton gjithë luftuan në Royal Albert Hall në vitet 1990 , me Billy Joe Saunders imituar ata në vitin 2012. Edhe Muhammad Ali periudhave të shkurtra të ekspozitës boxed në vend në vitin 1971 dhe 1979, si ai i dashur vetë të turmës në Londër.

Tani, dy perspektivat më të njohura Warren – Yarde dhe Dubois – do të jetë e fundit për të ndjekur në ato hapat e famshme. 4 Anthony Yarde është duke u rreshtuar për të luftuar Sergey Kovalev Anthony Yarde është një 27-vjeçar të lehta-peshë e rëndë me një rekord prej 17-0 (16 KO).

Ai është sjellë së bashku ngadalë në radhët pro për shkak të përvojës së tij të kufizuar amatore, por tani është duke komplotuar një i madh 2019 u ngrit për të # 1 në renditjen WBO. Yarde tani është në përputhje të bëhet sfidant i pashmangshëm i detyrueshëm për Russian kampion tre herë Sergey Kovalev dhe për këtë arsye është duke u përgatitur për të marrë atë hap tjetër.

Kundërshtari i tij më 8 mars në Royal Albert Hall është amerikan Travis Reeves i cili ka një rekord prej 17-3-2 (7 KO). Ai nuk pritet të telashe Brit. 4 Daniel Dubois, është duke synuar një përplasje të perspektivave kundër Nathan Gorman Daniel Dubois është një njeri shumë i rëndësishëm 21-vjeçar me një rekord prej 9-0 (8 KO).

Ai do të përballet me ish-sfidant titullin e botës Razvan Cojanu i cili ka një rekord të 16-5 (9 KO) në natën e premte. DUBOIS ‘objektiv 2019 është 22-vjeçari rival i brendshëm Nathan Gorman me Frank Warren premtuar për të përputhen me dy rëndësishmit më të mira të Britanisë së Madhe e rinj këtë vit. Gorman mundi Cojanu me vendim në dhjetor dhe do të jetë ringside për të vëzhguar se si kundërshtari i tij i ardhshëm merr në kundër ish armikut të tij.

4 Ka pasur shumë tenisit se boks në Royal Albert Hall në vitet e fundit Warren tha: “Nuk mund të ketë asnjë dyshim se Daniel do të duan që të kënaq në një vend të një upmanship kur ai shkon në kundër Cojanu dhe ndoshta anim mosmarrëveshje në favori i tij. Nathan vënë në një punëtor si ecurinë kundrejt ashpër rumune i madh, i cili është një klient të vështirë, dhe ai nuk arriti për të vendosur ritmin e tij të zakonshme rrjedhshëm. “Daniel do të mendojnë se ai posedon stilin dhe fuqinë për të ecur drejtë me anë të tij, kështu që ne do të shohim. Çuditërisht, Nathan ndoshta do të jetë duke shpresuar se ai e bën vetëm se për shkak se ai do të dyshojnë se ajo do të sjellë një luftë mes tyre pak më afër. “Nathan ka, me të vërtetë, qenë shumë i zëshëm në lidhje me dashur luftën për të ardhur në lidhje, por kjo nuk do të vë shenjën e barazimit të Daniel Siguria-en @ 1xbet nuk janë aq të etur.

Duke thirrur lufton nuk është me të vërtetë lojë Danielit vetëm ende, por, më besoni, ai do të ketë asnjë çështje mbi pranimin luftën dhe është i etur për të hap atë. ”
Një Anësori i panjohur Bolivian thotë se ai ka nënshkruar një para-kontratë me Tottenham përpara një switch të kredisë në veri të Londrës. Julio Cesar Torres thotë se ai do të udhëtojë në Angli në fund të prillit dhe të bashkohen me rezervat Spurs.

1 Torres është fotografuar duke nënshkruar një copë letër me logo Tottenhamit 21-vjeçari, një produkt i Tahuichi Manager Akademinë në Bolivi, asnjëherë nuk ka luajtur për një klub profesionist. Në një intervistë me Bolivian prizë Red Uno, anësori dhe agjenti i tij pretendojnë një marrëveshje kredie njëvjeçare me një opsion për të blerë tashmë është pajtuar me Spurs – të cilët nuk e kanë konfirmuar lajmin.

Transferimi menduar është bërë një histori të madhe në media bolivian pasi lojtari dhe agjenti i tij “konfirmuar” të lëvizë në një shfaqje televizive lokale në fund të javës së kaluar. FUNDIT TRANSFERIMI GOSSIP NEWS Lëvizja Man United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs kohë përditësim për një Spurs Kruse në bie verore për Gjermani Ace – Katër vjet pasi ai kundërshtoi atyre Pog-bye?

Solskjaer tha nga ekspert ai duhet të përdorë Pogba për të dërguar mesazhin se në skuadrën Man Bashkuara të sjellë ata përsëri Tottenham duhet të ri-shenjë Bale ‘fituesve dhe Modric, sugjeron ish-Spurs njeri gossip lajmeve ardhmja Coutinho Faqja e para në Spanjë si United lidhur me ex- Liverpool ylli i zbuloi shtatë lojtarë Tottenham kanë vëzhguar përpara kalimtar të verës mosmarrëveshje dritare zbuluar 14 lojtarët më të mundshme për të nënshkruar për Man United këtë verë french lidhja Real Madrid plot £ 125 milion ofertën Paul Pogba, pasi ai zbulon Zidane ‘ëndërr’ dhe intervistën e tij më të fundit edhe përmban një klip të Torres nënshkrimin e një copë letër me simbol Tottenham në atë – përshkruar si një “para-kontratë” nga agjenti Anësori së. “Ne kemi vënë së bashku një dosje që specifikon, mjeshtëritë e tija taktike, fizike dhe psikologjike, të cilat ne të paraqitura për sipërmarrësit sportive”, tha Gonzalo Anciar. LIVE në talkSPORT Ka tetë komentime të gjalla në të gjithë rrjetin talkSPORT këtë javë. Zbuloni se çfarë ata janë dhe ku t’i dëgjojë, poshtë …

Speak Your Mind

*